UBYTOVÁNÍ

APARTMÁNY V SOUSEDSTVÍ HRADU A ZÁMKU

APARTMÁNY

Mlsný medvěd nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v Bečově nad Teplou. Ubytování se skládá ze tří apartmánů; Všechny apartmány jsou čisté, světlé a suché. Medvěd preferuje jednoduché zařízení bez zbytečného čalounění a koberců. Podlahy jsou korkové či plovoucí a nábytek je dřevěný. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. V koupelnách je sprchový kout, umývadlo a záchod. Pro každého hosta Mlsný medvěd připravil ručník a povlečení (žehleno parní technologií). 

Největší apartmán (Apartmán 1) je velkorysý apartmán, který má dispozici 4+1 (tři samostatné ložnice, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj a koupelnou. Pojme pohodlně 7 lidí (s přistýlkou v obývacím pokoji i 8) - ideální pro větší kolektiv. Při větším počtu návštěvníků je k dispozici další WC (2x) na společných prostorech domu a nově je v jedné z ložnic další sprchový kout s umývadlem.

Menší apartmán (Apartmán 2) s dispozicí 1+1 pojme až čtyři návštěvníky. Ideální pro rodiče s dvěma dětmi či partu přátel, kterým nevadí spát ve společné ložnici (druhé spaní je pohodlný rozkládací gauč). K dispozici mají hosté kuchyň s jídelním stolem, koupelnu a předsíň.

Středně velký apartmán (Apartmán 3), s dispozicí 2+1 je ideální pro pět osob. Je zde samostatná ložnice (3 lůžka), velký obývací pokoj s dalším manželským lůžkem a rozkládací sedačkou, plně vybavená kuchyň, koupelna a předsíň.

Hosté mohou používat WIFI a parkoviště zdarma. K dispozici je pračka na společných prostorech domu. V přízemí se nachází palačinkárna a kavárna u Mlsného medvěda.

Orientační ceník (minimální doba pobytu 2 noci):

4 osoby a více - 490 Kč na osobu a noc (v ceně povlečení, ručník, parkoviště, WIFI)

3 osoby - 650 Kč na osobu a noc (v ceně povlečení, ručník, parkoviště, WIFI)

2 osoby - 750 Kč na osobu a noc (v ceně povlečení, ručník, parkoviště, WIFI)

Městu se platí 30 Kč/osoba/noc (od 18 let věku).

Při týdenním pobytu Vás zveme na naší domácí zmrzlinu (vyrobená pouze z kusového ovoce)!

Domácí mazlíčci (max. střední velikost) zdarma. Podmínkou - vyfocení se s Mlsným medvědem a přivézt si s sebou vlastní pelíšek.

Děti do dvou let zdarma, postýlku Vám můžeme připravit. Jídelní židlička k dispozici.

Fotogalerie